Od kilku tygodni media donoszą o możliwym transferze 20-letniego obrońcy Rakowa Częstochowa do Włoch. W poniedziałek rano meczyki.pl podały, że do klubu wpłynęła oferta, która prawdopodobnie zostanie zaakceptowana. Nie było jednak wiadomo, kto chce sięgnąć po Kamila Piątkowskiego. Kilka godzin później sensacyjną wiadomość o tym, że to AC Milan pracuje nad transferem, przekazał Krzysztof Stanowski.

Dziennikarz twierdzi, że trwają zaawansowane negocjacje między kierownictwem Rakowa, a jego odpowiednikami z Mediolanu. Zespół z San Siro jest na tyle zdeterminowany, że wedle doniesień wyłożył na stół pięć milionów euro. To z kolei dla włodarzy wicelidera PKO Ekstraklasy oferta obok, której nie mogą przejść obojętnie.

Stanowski przekazał, że kluczowe spotkanie ws. transferu odbędzie się w środę. Jeśli tego dnia strony nie dojdą do porozumienia, to do wyścigu o 20-latka, będą mogły włączyć się inne zainteresowane kluby.

Raków Częstochowa jest rewelacją PKO Ekstraklasy, a 20-letni Kamil Piątkowski jest z kolei rewelacją swojego zespołu. Młody obrońca stał się jednym z liderów i to między innymi dzięki jego wysokiej formie, zespół znajduje się w czołówce rozgrywek.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Raków w rundzie wiosennej będzie musiał radzić sobie bez filaru defensywy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here