Kilka dni temu kolejny kub wyraził zainteresowanie Arkadiuszem Milikiem. Tym razem to Juventus FC zgłosił chęć zakupu Polaka. Jak się jednak okazuje, turyńczycy na swojej liście życzeń mają też innego napastnika. Portal calciomercato.it donosi, że „Stara Dama” w pierwszej kolejności będzie starała się ściągnąć Harrego Kane’a. Zatrudnienie gwiazdora Tottenhamu Hotspur FC jest o tyle realne, że jego klub boryka się z problemami finansowymi.

Koronawirus toczy świat piłki. Tottenham przez kryzys szuka pieniędzy, a sposobem na duży zastrzyk gotówki ma być sprzedaż Harrego Kane’a. Dodatkowym obciążeniem budżetu londyńczyków jest nowy stadion. Według „The Sun” przed wybuchem pandemii, angielskim napastnikiem zainteresowany był Real Madryt. Teraz Hiszpanie zaktualizowali listę celów transferowych, na której nie ma już Kane’a. Swojej szansy na jego ściągnięcie będą chcieli poszukać Bianconeri. Wszystko więc wskazuje na to, że Arkadiusz Milik dla mistrza Włoch będzie „planem B”.

Portal calciomercato.it przypomina, że chętnych do ściągnięcia napastnika jest więcej. Dużo mówi się o zainteresowaniu Manchesteru United, a i kierownictwo Interu Mediolan ma rozważać zatrudnienie Anglika.

Ciężko więc teraz ocenić na ile realna jest przeprowadzka Milika do Turnu. Na pewno gdyby turyńczycy zdecydowali się kupić Polaka, to cena 35 mln euro nie byłaby dla nich odstraszająca. W ostatnich tygodniach kadrowicz Jerzego Brzęczka cieszy się dużym zainteresowaniem. Wcześniej swoje oferty skompnował AC Milan oraz FC Schalke 04, a i Atletico Madryt ma poważnie brać pod uwagę zatrudnienie napastnika SSC Napoli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here