Arkadiusz Reca nie dokończył piątkowego spotkania z SS Lazio. Polski pomocnik doznał kontuzji i opuścił boisko w drugiej połowie. Jego FC Crotone przegrało na Stadio Olimpico 2:3.

„Fatalne wiadomości dla fanów Arkadiusza Recy. Podstawowy zawodnik FC Crotone w piątkowym meczu ligowym z Lazio Rzym został zmuszony do przedwczesnego opuszczenia boiska z powodu problemów z lewą stopą” – podał włoski portal fantacalcio.it.

Reprezentant Polski opuszczał boisko w 65. minucie przy stanie 2:2, po tym jak zgłosił uraz. W jego miejsce pojawił się Andrea Rispoli.

W 65. minucie spotkania na Stadio Olimpico w Rzymie reprezentant Polski przy wyniku 2:2 zasygnalizował kontuzję. Zastąpił go Andrea Rispoli. Gospodarze na kilka minut przed końcem zapewnili sobie 3 pkt., wygrywając po golu Felipe Caicedo 3:2.

Na razie nie wiadomo na ile poważna jest kontuzja Recy. Odpowiedź na to pytanie powinny dać badania jakie przejdzie w sobotę. Ich wynik jest bardzo istotny dla Paulo Sousy, który w poniedziałek ogłosi ostateczną kadrę na marcowe zgrupowanie reprezentacji.