Artur Sobiech zdobył szóstą bramkę w tureckiej ekstraklasie. Polski napastnik dołożył się do zwycięstwa Fatih Karagumruk z Kayserispor Kulubu 3:0.

Fatih pewnie pokonał Kayserispor w ramach 31. kolejki. Dla polskiego napastnika była to szósta ligowa bramka w tym sezonie. Sobiech wszedł na boisko w 83. minucie meczu. Trzy minuty później wpisał się na listę strzelców i ustalił wynik spotkania.

Fatih Karagumruk to beniaminek tureckiej ekstraklasy. Mimo to zajmuje pewne – ósme miejsce – w tabeli z 44 punktami na koncie.

Sobiech jest wychowankiem Ruchu Chorzów, grał też w Polonii Warszawa, Hnnoverze 96, SV Darmstadt 98, Lechii Gdańsk skąd trafił do Turcji. 30-latek ma też na koncie 13 występów w reprezentacji Polski, zdobył w tym czasie dwie bramki.