Zbigniew Boniek pokusił się o komentarz do walki Krzysztofa Głowackiego o pas WBO w wadze junior ciężkiej. Polak przegrał przez nokaut z Lawrencem Okoliem, a prezes PZPN ma na ten temat swoją kontrowersyjną teorię. Jego słowa wywołały burzę. Bardzo mocno odpisał mu Artur Szpilka. – Aż mnie k***a ręka świerzbi – skwitował słowa „Zibiego” na Twitterze.

Po porażce Głowackiego z Okoliem w szóstej rundzie, wtedy swoje trzy gorsze na ladę wyłożył Boniek.

„Po prostu to był wyjazd po kasę. Za duża różnica. Główka chciał przegrać z jak najmniejszym uszczerbkiem dla zdrowia i to się udało” – napisał Twitterze.

Ta teoria nie spodobała się osobom związanym z polskim pięściarstwem. Na prezesa PZPN spłynęła fala krytyki.

„Panie prezesie, ale pana poniosło trochę… Dużą kasę? Tzn. jaką? Nie ma pan pojęcia ile Głowacki zarobił, a nie zarobił kokosów. Kto jak kto, ale Główka zawsze miał przede wszystkim względy sportowe, przez co był dość bezczelnie wykorzystywany” – napisał pięściarz wagi średniej, Maciej Sulęcki.

„To po co pisze pan głupoty? Aż mnie k***a ręka świerzbi jak tylu fachowców siedzących na ciepłych stołkach po walce ma najwięcej do powiedzenia” – skomentował wpis Bońka Szpilka.

1 KOMENTARZ

  1. P.Boniek ,lepiej siedziec cicho i wygladac na idiote,niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watliwosci.Zostan Pan przy gale.]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here