Bartosz Bereszyński zdobył swoją pierwszą bramkę w Serie A! Polak przeniósł się do UC Sampdorii już w 2017 roku, ale dopiero 26. kolejce obecnego sezonu po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców we włoskiej ekstraklasie. Jego zespół zremisował 2:2 z Cagliari Calcio.

Bereszyński strzelił w 78. minucie, a była to bramka nieprzeciętnej urody. Polak podłączył się od akcji ofensywnej z prawej strony. Wbiegł w pole karne i uderzył piłkę z powietrza prostym podbiciem, umieszczając ją pod poprzeczką. Była to odpowiedź na gola Joao Pedro, który na jeszcze na początku pierwszej połowy dał prowadzenie gościom.

Na 2:1 dla „Sampy” podwyższył dwie minuty po „Beresiu” Manolo Gabbiadini. W samej końcówce wyrownał Radja Naiggolan i zespoły podzieliły się punktami.

W kadrze meczowej Cagliari zabrakło Sebastiana Walukiwicza.