Zbigniew Boniek i Marcin Najman wymienili kilka „uprzejmości” na Twitterze.

Zaczęło się od tego, że Najman – było nie było niegdyś bokser – udostępnił nagłówek jednej z bulwarówek. Ta donosiła, że Deontay Wilder, były mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC, miał oskarżyć matkę, że przez nią ma zbyt chude nogi.

Najman zasugerował, że Wilder oszalał. „Boks to bardzo trudny i bardzo niebezpieczny sport. Efekty walki z Furym są duże…” – napisał sportowiec-celebryta. To właśnie z Tysonem Furym, po przyjęciu kilku mocnych ciosów, Wilder przegrał starcie o pas WBC.

Spięcie Bońka z Najmanem

Boniek wyczuł okazję i wbił szpilę Najmanowi.

Drogi Marcinie, Ciebie to nie dotyczy….. zabawa zazwyczaj się kończy zanim robi się kocioł…Trzymaj się Byku

Boniek odniósł się do wątpliwych sukcesów Najmana. Były bokser na każdym kroku stara się podkreślać, ile osiągnął w ringu. Tymczasem bokserem był co najwyżej przeciętnym. Ot, takim, jakich wielu, ale przecież nie każdy musi być mistrzem. I nie przez poziom sportowy Najman stał się obiektem drwin, lecz dlatego, że przy każdej okazji stara się swoje osiągnięcia wyolbrzymiać.

Najman atakuje Bońka

Najman nie pozostał dłużny i uderzył w „czuły” punkt Bońka. Wykpił okres pracy, gdy obecny prezes PZPN był selekcjonerem reprezentacji Polski.

Prezesie Boniek, proszę mi przypomnieć… Jak nazywał się trener Reprezentacji Polski w Piłkę Nożną, który po kolejnych przegranych zostawił drużynę i sam uciekł do Włoch? Pozdrowienia

Po chwili Najman dorzucił jeszcze screen z wynikami, jakie za kadencji Bońka osiągali biało-czerwoni. „Już nie bądźcie złośliwi San Marino rozbite było dwa do jaja” – śmiał się Najman.

Ja do Ciebie z sercem, jak ojciec do syna, na wesoło a Ty chcesz ze mną walczyć… chcesz znowu tak skończyć… trzymam kciuki 21.11 Byku

Do powyższej odpowiedzi Boniek dorzucił zdjęcie z leżącym w narożniku Najmanem po jednej z porażek w MMA. Po zakończeniu kariery bokserskiej Najman próbuje sił właśnie w mieszanych sztukach walki. W nieco poważniejszych organizacjach nie poszło mu zbyt dobrze, więc teraz walczy w Fame MMA, które skupia głównie celebrytów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here