Jerzy Brzęczek znajduje się pod coraz większą presją kibiców. Selekcjoner przez dwa lata nie zdołał przekonać do siebie fanów biało-czerwonych i na każdym kroku musi mierzyć się z coraz większą krytyką. Zbigniew Boniek w ostatnich dniach na Twitterze tylko dolewał oliwy do ognia. Pod wpisami prezesa pojawiło się mnóstwo nieprzyjemnych dla trenera kadry komentarzy.

Mimo, że Brzęczek awansował na mistrzostwa świata i jest na dobrej drodze, żeby utrzymać się w na najwyższym poziomie Ligi Narodów, to kibice wielu miesięcy narzekają na styl gry reprezentacji. W ich występach widać brak pomysłu, mało odwagi, zachowawczość, a jedyne spotkanie, po którym fani mogli czuć się w pełni ukontentowani to towarzyskie zwycięstwo z Finlandią, gdzie mogliśmy zobaczyć aż pięciu debiutantów i kilku innych zawodników, stawiających pierwsze kroki w seniorskiej reprezentacji. Boniek po bezbramkowym remisie z Włochami zapytał twitterowiczów, jaki zawodnik z zespołu naszych rywali przydałby się najbardziej naszej drużynie. Internauci przekornie wskazywali na selekcjonera azzurrich Roberto Manciniego.

W środę przed spotkaniem z Bośnią i Hercegowiną prezes PZPN, znów zamieścił wpis związany z kadrą. „Dzisiaj jedno z najtrudniejszych spotkań naszej (reprezentacji). Wszyscy chcemy jednego, a wiemy, że to nie jest wcale proste” – napisał Boniek. I tym razem Brzęczek nie doczekał się litości ze strony kibiców.

Komentujący nie pozostawili wątpliwości, co ich zdaniem mogłoby zwiększyć szanse na sukces. Oto niektóre z komentarzy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here