Zbigniew Boniek jest niezwykle aktywny na Twitterze, gdzie komentuje zarówno tematy ze świata sportu, ale też dotyka polityki czy spraw społecznych. Tym razem postanowił pochwalić się pewnym osiągnięciem i ostrzec. O co chodzi? Prezes PZPN poinformował, że jego konto jest obserwowane przez ponad milion użytkowników. Jednocześnie ostrzegł, że zacznie rozprawiać się z „buractwem, chamstwem i hejtem”.

„No więc tak – mam ponad milion followersow i tylko 130 osób zablokowanych.. niestety czas na zmianę taktyki – buractwo, chamstwo i hejt od dzisiaj dostają kopa w tyłek. Nie żeby mnie denerwowali….po prostu inna taktyka” – napisał Boniek

Pod wpisem prezesa pojawiło się rzecz jasna sporo komentarzy. Nie zabrakło humoru, złośliwości i oczywiście odniesień do osoby selekcjonera Jerzego Brzęczka, który nie ma zbyt wielu sympatyków wśród kibiców biało-czerwonych. Oto kilka z nich:

Tak sobie czytam. „Niestety czas na zmianę…”. Już na twarzy pojawił się uśmiech. Tymczasem to tylko o blokadach.

Jeśli napiszę, że Brzęczek jest słaby i nie nadaje się na selekcjonera to nazywamy to hejtem? Czy swego czasu M. Rokuszewski „zhejtował” Pana i selekcjonera czy tylko wyraził zdanie takie jakie ma jakieś 85% Polaków?

To ja Panie Prezesie, z kindersztubą: w imieniu całych rzesz polskich kibiców zwracam się do Pana z uprzejmą prośbą o terminację kontraktu Pana Jerzego Brzęczka. Z wyrazami szacunku, Rafał. 🙂

Znaczy Zbychu już nie będzie tłitował.

Lepsza taka taktyka niż żadna. Reprezentacja nawet takiej nie ma.

Ale można mieć inne zdanie i je wyrazić, czy nie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here