Artur Boruc, który w przeszłości często dostarczał tematów prasie plotkarskiej, postawił na życiową stabilizację. Bramkarz Legii Warszawa opublikował właśnie w mediach społecznościowych zdjęcie z tajemniczym podpisem.

Po latach gry zagranicą – w Szkocji, we Włoszech i w Anglii – Boruc wrócił do klubu, z którego wypłynął na szerokie wody, czyli do Legii. Powoli zbliża się do piłkarskiej emerytury, gdyż za kilka tygodni skończy 41 lat.

Artur Boruc – dzieci

Boruc ma trójkę dzieci. Syna Aleksandra (12l.) jeszcze ze związku z Katarzyną Modrzewską, oraz dwójkę z Sarą Mannei – Amelię (10l.) oraz Noaha (1l.).

Od jakiegoś czasu Boruc ustabilizował swoje życie rodzinne. Ostatnio jego prawdziwym oczkiem w głowie jest najmłodsza latorośl – syn Noah.

Boruc od czasu do czasu dzieli się swoimi przeżyciami z internautami na Instagramie. Tym razem pochwalił się rosnącym jak na drożdżach synkiem, który niebawem skończy 2 lata.

„Miłość mojego życia… Arbuz…” – podpisał zdjęcie na Instagramie Boruc. Wiemy już, co najmłodsza pociecha Boruców lubi najbardziej.

Screen: Instagram/arturboruc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here