Wszystko wskazuje na to, że Jarosław Jach kariery w Crystal Palace nie zrobi. Polak przed kilkoma dniami zadebiutował w pierwszej drużynie zespołu, mimo, że kontrakt z klubem podpisał 2,5 roku temu. W tym czasie zwiedził jeszcze trzy klubu. Teraz Anglicy znów chcą się go pozbyć. Zaproponowali jego kartę zawodniczą innemu klubowi.

Jach trafił do Crystal Palace w zimowym oknie transferowym sezonu 2017/18. Przez pierwsze pół roku nie przebił się w angielskiej drużynie, a potem zsyłany był na wypożyczenia. Najpierw do tureckiego Rizesporu, potem mołdawskiego Sheriffa Tyraspol, aż wreszcie do Rakowa Częstochowa.

Pora na debiut nadeszła kilka dni temu. Polski obrońca zagrał w pierwszej drużynie Crystal w Pucharze Ligi Angielskiej przeciwko Bournemouth. Jego drużyna odpadła ostatecznie po serii rzutów karnych, ale on sam został bardzo dobrze oceniony. Trzeba jednak zaznaczyć, że te rozgrywki nie cieszą się dużą popularnością wśród trenerów, którzy często stawiają na rezerwowych, tak było i tym razem.

Jak podaje portal Meczyki.pl, klub z Premier League zaproponował Jacha drużynie ligi norweskiej Sarpsborg 08 FF. Teraz decyzja należy do Skandynawów.

Sarpsborg w zeszłym sezonie zajął siódme miejsce w tabeli, z dorobkiem pięciu zwycięstw, dwóch remisów i 11 porażek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here