Kamil Wilczek zdobył bramkę dla FC Kopenhaga w wygranym u siebie 2:1 (2:1) meczu z Randers FC w 23. kolejce duńskiej ekstraklasy.

Wilczek wyrównał wynik spotkania, wpisując się na listę strzelców w 10. minucie. Popisał się mocnym i precyzyjnym uderzeniem z lewej nogi po długim słupku. Polski napastnik opuścił boisko na kwadrans przed końcem.

To szóste trafienie Wilczka w obecnym sezonie ligowym, ale pierwsze od ponad pięciu miesięcy. Po raz ostatni Polak strzelił gola w meczu z Lyngby (4:2) 1 listopada 2020 roku, czyli ponad pięć miesięcy temu. Pozostałe cztery bramki zdobył jeszcze we wrześniu.

Dzięki wygranej FC Kopenhaga zrównała się punktami z drużyną Kamila Grabary Aarhus (po 38 pkt), które zajmuje trzecie miejsce w lidze duńskiej. Polski bramkarz w niedzielę rozegrał kolejne 90 minut, ale tym razem jego zespół przegrał z Nordsjaelland 0:2.

FC Kopenhaga – Randers FC 2:1 – gol Kamila Wilczka