Jeszcze rok temu Bartłomiej Drągowski nie myślał o powrocie do ACF Fiorentiny z wypożyczenia w Empoli FC. Teraz w stolicy Toskanii jest objawieniem sezonu, a swoją grą potrafił zwrócić uwagę takich klubów jak Everton FC czy Chelsea FC. We Włoszech sporo pisze się też o poważnym zainteresowaniu ze strony AC Milanu.

Polski bramkarz kilka dni temu udzielił wywiadu, w którym zapewnił, że jego przyszłość to Fiorentina. Mimo to jeśli z Mediolanu odszedłby Gianluigi Donnarumma, to Bartłomiej Drągowski stałby się jednym z głównych celów transferowych rossonerich. A w obliczu ciekawej oferty zarówno klub z Toskanii jak i sam zawodnik mógłby zmienić zdanie. Portal tuttomercatoweb.com ocenia, że Polak jest jednym z niewielu golkiperów, którzy mogliby zastąpić „Gigio”. Włoscy dziennikarze nie podali ceny jaką Milan byłby gotów wyłożyć za taki transfer, ale istnieje możliwość, że w rozliczenie mógłby pójść Paqueta.

Wartość Drągowskiego na rynku transferowym to obecnie ok. 11 mln euro. Nie jest wykluczone, że w przyszłym sezonie moglibyśmy mieć na San Siro dwóch swoich reprezentantów. Milan wyraża też zainteresowanie Arkadiuszem Milikiem, ale jego ściągniecie wydaje się jeszcze mniej realne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here