Jerzy Dudek na łamach „Przeglądu Sportowego” napisał, kto jego zdaniem byłby najlepszym wyborem w kontekście obsady bramki Legii Warszawa. Po odejściu Radosława Majeckiego do AS Monaco świeżo upieczeni mistrzowie gorączkowo poszukują nowego golkipera.

Legia Warszawa po sobotnim zwycięstwie 2:0 z Cracovią mogła świętować zdobycie mistrzostwa Polski. Oznacza to, że już niebawem „Wojskowi” rozpoczną zmagania o udział w Lidze Mistrzów. Osiągnięcie tego celu od zawsze sprawia polskim drużynom bardzo duże trudności, a bez klasowego bramkarza jego realizacja wydaje się wręcz niemożliwa.

Od kilku tygodni trwają spekulacje kto zastąpi w przyszłym sezonie Majeckiego, który już zadomawia się w Monako. Dudek ma radę dla włodarzy Legii. Pomysł, który przedstawił w „Przeglądzie Sportowym” wydaje się bardzo ciekawy. Były to wielki powrót na Łazienkowską.

Artur Boruc w Legii Warszawa?

„Artur Boruc ma już swój wiek, ale jeżeli czuje, że sportowo jeszcze da radę, to jestem za. Jednak to powinna być wyłącznie jego indywidualna sprawa i decyzja. Jeżeli będzie czerpał z tego przyjemność, to przecież dla kibiców Legii będzie to olbrzymia satysfakcja. Wróci do domu, do swojego klubu. Na Zachodzie takie historie często się zdarzają. Taki Gianluigi Buffon wrócił do Juventusu i nadal w nim występuje. Pamiętajmy jednak, że mówimy o wybitnych jednostkach” – stwierdził Dudek.

Temat Boruca w Legii żyje w mediach już od kilku tygodni. Całą sprawę zdążył skomentować trener stołecznych Aleksandar Vuković. „Artur Boruc w Legii? Na pewno bardzo byśmy chcieli, bo to człowiek, który zawsze jest tutaj mile widziany. Problem w tym, że to mało realne” – stwierdził jakiś czas temu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here