Według informacji „Przeglądu Sportowego” kolejny polski piłkarz może być zakażony koronawirusem. Media nieoficjalnie wskazują dane zawodnika, który może być chory. Wiadomo, że wystąpiły u niego objawy. Pierwszym, u którego wykryto SARS-Cov-2 jeszcze przed meczem z Węgrami był Mateusz Klich.

Mateusz Klich jest pierwszym kadrowiczem, u którego wykryto koronawirusa podczas marcowego zgrupowania. Pozytywny wynik testu otrzymał we wtorek. Następnego dnia wynik był już negatywny, a w czwartek znów dodatni. Wiadome jest jedno, pomocnik Leeds United nie zagrał w Węgrami i nie zobaczymy go także w meczach z Andorą oraz Anglią.

W piątek Łukasz Olkowicz z „Przeglądu Sportowego” przekazał kolejną złą wiadomość. Okazuje się, że zakażonym może być drugi kadrowicz Paulo Sousy. „Chodzi o rezerwowego, którego odizolowano od pozostałych zawodników. Piłkarz źle poczuł się po meczu w Budapeszcie, miał podwyższoną temperaturę” – czytamy.

Z kolei „WP Sportowe Fakty” nieoficjalnie dowiedziały się, że mowa o jednym z rezerwowych bramkarzy. Konkretne nazwisko jednak nie padło.

„W sztabie reprezentacji czekają teraz na wyniki testu, które mają być znane około północy” – dodał Olkowicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here