W sobotę Arkadiusz Milik popisał się ładną bramką w Ligue 1. Polski napastnik sprytnie ograł defensora Montpellier HSC, a później pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Ostatecznie po zaciętym boju Olympique Marsylia zdołał zremisować w wyjazdowym spotkaniu 3:3. Francuskie media zauważyły dobry występ naszego rodaka.

Milik swoją bramkę zdobył pod koniec pierwszej połowy, wyrównując na 1:1. To jego czwarta ligowa bramka we Francji. Po wyrównanej rywalizacji oba zespoły podzieliły się punktami. Zarówno jedni jak i drudzy grają jeszcze o udział w europejskich pucharach, ale szanse w obu przypadkach są raczej teoretyczne.

Postawę Polaka chwalili dziennikarze i kibice. Portal „Maxifoot.fr” ocenił go na „7” w skali od 1 -10. „Przyjęcie piłki, zwód i uderzenie to akcja, która doprowadziła do wyrównania. Był bardzo aktywny w meczu” – czytamy.

Tę samą notę przyznał mu portal kibiców Olympique „Footballclubdemarseille.fr”. „Butfootballclub.fr” dał mu notę niżej, ale podkreślił jego mobilność i waleczność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here