W środę Polska zagra na Wembley w Londynie z Anglią. To będzie trzecie spotkanie biało-czerwonych w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Gdzie i o której transmisja meczu Anglia vs. Polska?

Podopieczni Paulo Sousy do tej pory zgromadzili na sowim koncie cztery punkty. W czwartek zremisowali z Węgrami w Budapeszcie, a w niedzielę wygrali z Andorą w Warszawie. W środę czeka ich najcięższe z wyzwań – mecz z Anglią na Wembley.

Niestety portugalski szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z lidera kadry Roberta Lewandowskiego (kontuzja), Kamila Piątkowskiego, Łukasza Skorupskiego i Mateusza Klicha (wszyscy – zakażenie koronawirusem).

Gdzie i o której transmisja meczu Anglia vs. Polska? Spotkanie pokaże Telewizja Polska. „Transmisja na żywo w TVP 1, TVP Sport oraz online na TVPSPORT.PL i w naszej aplikacji” – czytamy na stronie stacji.

Studio rozpocznie się już o godz. 18.30. Mecz rozpocznie się o godz. 20.45. Komentować będą Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak. Studio poprowadzi Rafał Patrya, a jego gośćmi będą Sebastian Mila, Marcin Żewłakow i Robert Podoliński. Analizować spotkanie będą Rafał Ulatowski i Maciej Szczęsny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here