Milik jest gotowy na transfer, a Juventus przygotowuje ofertę, tym razem m.in z Bernardeschim – informuje Romeo Agresti z portalu Goal.com. Oznacza to, że polski napastnik dogadał się co do kontraktu z turyńczykami. Teraz czas na porozumienie pomiędzy „Starą Damą” i SSC Napoli.

Doniesienia dziennikarza Goal.com potwierdzają, że na pierwszym miejscu w wyścigu po Arkadiusza Milika cały czas jest Juventus FC, nie zaś Atletico Madryt jak można było wnioskować z doniesień napływających w ostatnich dniach. Teraz ciężkie zadanie przed dyrektorem sportowym turyńczyków Fabio Paraticim. Ten będzie musiał przygotować ofertę, która zadowoli prezesa Napoli Aurelio De Laurentisa.

Producent filmowy uparł się, że chce za Polaka 50 mln euro. Co biorąc pod uwagę umowę klubu z zawodnikiem, która potrwa jeszcze tylko rok oraz zdewastowanie rynku transferowego przez koronawirusa, są to oczekiwanie nieco wygórowane. Paratici ma więc zaoferować w rozliczeniu Federico Bernardeschiego. Jeśli wizja zatrudnienia skrzydłowego nie przypadnie neapolitańczykom do gustu, to Juve jest gotowe zaoferować Lucę Pellegriniego, który obecnie jest na wypożyczeniu w Cagliari Calcio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here