Anna Lewandowska podzieliła się z fanami sposobami na prawidłowe funkcjonowanie organizmu w sferze zarówno fizycznej jak i psychicznej. Jej zdaniem kluczem do sukcesu jest wysiłek fizyczny i odpowiedni oddech. Te wskazówki mogą być bardzo przydatne w czasach epidemii koronawirusa.

Od kilku tygodni uprawianie aktywności fizycznej jest o tyle utrudnione, że w ramach walki z COVID-19 premier Mateusz Morawiecki postanowił zamknąć siłownie i pływalnie w całym kraju. Wtedy za branżą fitness opowiedziała się właśnie Anna Lewandowska. Żona gwiazdy FC Bayernu Monachium doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważny w utrzymaniu zdrowia jest trening.

KULISY KONFLIKTU LEWANDOWSKIGO Z KUCHARSKIM

Teraz za pośrednictwem Instagrama podzieliła się kilkoma ciekawostkami i wskazówkami, które pomogą utrzymać dobre zdrowie. A jak wiadomo wzmocniona odporność ma kolosalne znaczenie w zapobieżeniu zakażenia koronawirusem jak i w przypadku zwalczania samego patogenu.

„Wiecie, że trening ma większy wpływ na umysł niż na ciało?💪 Według profesora Harvardu Johna J. Rateya dzieje się tak, ponieważ mózg odczytuje aktywność fizyczną jako sytuację stresową i dzięki temu uwalnia neuroprzekaźniki mające złagodzić ból fizyczny i dyskomfort psychiczny. Przy okazji wytwarza białko odpowiadające za regenerację starych i tworzenie nowych neuronów. Wiem, że codzienność nie sprzyja aktywności fizycznej, ale liczę, że przedstawione fakty będą dodatkowym bodźcem do ruchu✊” – zaczęła Lewandowska.

Tomaszewski chce, żeby Szczęsny zakończył reprezentacyjną karierę

„Podobnie jest z 𝗢𝗗𝗗𝗘𝗖𝗛𝗘𝗠. Zatrzymajmy się na minutę i weźmy kilka głębokich oddechów. 𝗣𝗿𝗮𝘄𝗶𝗱ł𝗼𝘄𝘆 𝘄𝗱𝗲𝗰𝗵 𝗶 𝘄𝘆𝗱𝗲𝗰𝗵 𝘁𝗼 𝘇𝗱𝗿𝗼𝘄𝘆 𝗻𝗮𝘄𝘆𝗸, który oczyszcza organizm z toksyn, wspomaga przemianę materii ale też zmienia nastrój, uspokaja gonitwę myśli. Mi zawsze pomaga. ☺” – tłumaczyła.

„Cieszę się, że opcja 𝗕𝗔𝗟𝗔𝗡𝗦 – TRENUJMY ODDECH w @diet_training_by_Ann pomaga Wam znaleźć w tym trudnym czasie spokój” – zakończyła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here