Wszystko wskazuje na to, że Arkadiusz Milik zwiąże się jednak z Olympique Marsylia. Media podają, że napastnik jest w drodze do Francji, gdzie ma przejść testy medyczne. Mimo wcześniejszych problemów, porozumienie osiągnęły już wszystkie ze stron.

Po wielu miesiącach spekulacji, nieudanych negocjacji, zadziwiających zwrotów akcji, Arkadiusz Milik jest kilka milimetrów od zmiany klubu. Jeszcze w środę transfer do Marsylii stał pod wielkim znakiem zapytania, ale w czwartek wszystko zdaje się być już jasne.

– To prawda. Wszystko jest już praktycznie ustalone. Arek dziś wyruszy do Marsylii, aby domknąć temat – dowiedziały się SportoweFakty.WP.pl, u swojego „dobrego źródła”. Tę informację potwierdzają włoscy dziennikarze doskonale orientujący się w realiach mercato Gianluca Di Marzio oraz Fabrizio Romano.

Zadowolone powinny być wszystkie strony. SSC Napoli dostanie całkiem dobre pieniądze jak na zawodnika, któremu w czerwcu wygasa kontrakt. Francuzi mają zapłacić od razu 8-9 mln euro, a w bonusach dołożyć jeszcze 3-4 mln. Poza tym Włosi otrzymają 20 proc. wartości kolejnej transakcji. Marsylia zyska klasowego napastnika, na którego czeka z niecierpliwością, a Milik zacznie w końcu grać.

Zawodnik ma się udać do Francji prywatnym samolotem, gdzie przejdzie testy medyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here