Kamil Grabara kończy wypożyczenie do Huddersfield Town AFC i z końcem czerwca wróci do Liverpoolu FC. 21-latek rozegrał w Championship 28 spotkań.

„Muszę podziękować Kamilowi ​​za wkład w tym sezonie i życzyć mu wszystkiego najlepszego w przyszłości” – powiedział Danny Cowley, trener i menedżer Huddersfield. Kamil Grabara opuszcza klub zajmujący 20. miejsce w 24-zespołowej Championship.

„Kamil wciąż wraca do zdrowia z powodu kontuzji. (…) Więc powrót do Liverpoolu ma sens. To kolejny gracz, który naprawdę zaangażował się w pierwszej połowie sezonu i dziękuję mu za jego wysiłek. Życzymy mu wszystkiego najlepszego. Ma szansę być najlepszym bramkarzem” – dodał Cowley.

Grabara przybył do Liverpoolu w 2016 roku z Ruchu Chorzów. Do tej pory nie zagrał w oficjalnym meczu swojego klubu. W tym sezonie wypożyczony do Huddersfield, wystąpił w 28 spotkaniach ligowych. W tym czasie wpuścił 45 goli, a pięć razy zachował czyste konto. W reprezentacji Polski U21 rozegrał 16 meczów. Wyceniany jest na ok. 4,5 mln euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here