Jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy Ekstraklasy Kamil Jóźwiak zapowiedział, że latem opuści Lecha Poznań. Trochę szczegółów w tej sprawie zdradził też Tomasz Smokowski.

– Nie ukrywam, że chciałbym po tym sezonie godnie pożegnać się z Lechem i odejść, by postawić kolejny krok w mojej karierze – powiedział dla Canal + Kamil Jóźwiak. Zawodnik nie powiedział nic na temat ofert jakie otrzymał.

Wypowiedział się w tej sprawie Tomasz Smokowski, ale w bardzo enigmatyczny sposób. – Są dwa konkretne kierunki – jeden to bardzo poważny klub ligi tureckiej, drugi to zespół, który w przyszłym sezonie występował będzie w Bundeslidze. Nie jest to VfB Stuttgart – zdradził w „Misji Futbol”. – Uważam, że to nie są drużyny, które w pełni oddają możliwości Jóźwiaka – ocenił.

Pytanie czy Turcja byłaby odpowiednim miejscem do rozwijania potencjału u młodego zawodnika. Trendy tureckie to raczej ściąganie głośnych nazwisk w słusznym wieku. A jeśli mowa o Niemczech to Smokowski prawdopodobnie mówił o Arminii Bielefeld.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here