Kamil Piątkowski jeszcze w zimowym oknie transferowym może trafić do Serie A. Już wcześniej kilka kubów wyrażało zainteresowanie polskim obrońcą. Włosi pisali o AC Milanie, a latem konkretną ofertę miało złożyć nawet Udinese Calcio. Teraz do kierownictwa Rakowa Częstochowa miała trafić kolejna propozycja.

Raków Częstochowa jest rewelacją PKO Ekstraklasy, a 20-letni Kamil Piątkowski jest z kolei rewelacją swojego zespołu. Młody obrońca stał się jednym z liderów i to między innymi dzięki jego wysokiej formie, zespół znajduje się w czołówce rozgrywek.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Raków w rundzie wiosennej będzie musiał radzić sobie bez filaru defensywy. Jak podaje portal meczyki.pl, wszystko wskazuje na to, że Piątkowski odejdzie w ciągu kilku kolejnych dni do Serie A. Klub miał otrzymać bardzo korzystną ofertę, której tym razem nie odrzuci.

Już latem Udinese proponowało 3 mln euro, teraz jeden z zespołów włoskiej ekstraklasy chce w swoich szeregach Polaka, za którego jest gotów zapłacić ponad 4 mln euro. Nie wiadomo kto zdecydował się złożyć taką propozycję. Do tej pory pisało się o zainteresowaniu trzech klubów z północy. Poza Udinese i Milanem, 20-latkiem zainteresowana ma być też Atalanta Bergamo.

Szybko okazało się, że klubem, który walczy o Piątkowskiego jest AC Milan! CZYTAJ WIĘĆEJ TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here