Nie żyje polska modelka Kasia Lenhardt. 25-latka niedawno rozstała się z piłkarzem Bayernu Monachium Jerome Boatengiem.

Na początku lutego br. Polka zakończyła 15-miesięczny związek z Boatengiem. O przyczynach rozstania szeroko rozpisywały się niemieckie, a za nimi polskie, brukowce.

O zakończeniu związku 2 lutego poinformował niemieckie media Boateng. Kasia Lenhardt oświadczyła natomiast, że to ona zerwała, bo nie mogła znieść dłużej kłamstw.

Boateng miał rzekomo zdradzać Kasię Lenhardt, co było jedną z przyczyn rozstania. W „pranie brudów” włączyła się była partnerka piłkarza Bayernu Rebecca Silvera. Według jej relacji Boateng miał zacząć spotykać się z Polką, gdy jeszcze był oficjalnie w związku. Rebecca zarzucała Kasi, że jest cyniczką i rozbiła jej związek dla sławy. Zapowiedziała, że nigdy jej tego nie wybaczy.

Kasia Lenhardt nie chciała na razie komentować pojawiających się w przestrzeni medialnej plotek. Niemieckim mediom powiedziała jedynie, że więcej szczegółów zdradzi w swoim czasie.

Kasia Lenhardt nie żyje. Przyczyna śmierci?

W środę 10 lutego gruchnęła wiadomość, że Kasia Lenhardt nie żyje. Została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Berlinie. Nagła śmierć Polki zszokowała wszystkich. Sprawę wyjaśnia miejscowa policja, ale wstępne oględziny wskazują na samobójstwo.

„Wczoraj około 20:30 miała miejsce akcja w Charlottenburgu (dzielnica Berlina – red.) w związku z podejrzeniem samobójstwa. W domu znaleziono martwą osobę. Nic nie wskazuje na udział ze strony osób trzecich” – cytuje informacje policji „Bild”.

W ostatnich dniach Polka była aktywna w mediach społecznościowych. Jeszcze w poniedziałek na Instagramie opublikowała zdjęcie, które podpisała „nowy rozdział”. Zdjęcie już zniknęło z sieci. Pod innym, jeszcze dostępnym, a opublikowanym przed tygodniem postem, Kasia napisała: „Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę”.

Lenhardt od kilku lat robiła karierę na niemieckim rynku modelingu. Wybiła się w tamtejszym programie „Top Model”, w którym doszła do finału. Jeszcze bardziej popularna stała się od momentu, gdy oficjalnie związała z piłkarzem Bayernu Monachium.

25-latka osierociła syna Noana. 9 lutego, czyli w dniu śmierci Kasi, obchodził 6 urodziny…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here