Robert Lewandowski był gościem „Faktów po Faktach” na antenie TVN24. Podzielił się z widzami swoimi odczuciami po wznowieniu Bundesligi.

W Niemczech rozegrano już pięć kolejek po restarcie ligi. Lewandowski wciąż legitymuje się niebywałą średnią – jednego gola na mecz. We wspomnianych pięciu meczach zdobył pięć bramek, a w całym sezonie ma 30 goli po 30 spotkaniach.

Piłka nożna wygląda jednak nieco inaczej, a to za sprawą pustych trybun. Polska Ekstraklasa niedługo planuje wpuścić kibiców pod pewnym rygorem sanitarnym. Przede wszystkim – stadion może wypełnić się w 25 procentach. W Bundeslidze tak jednak nie jest i – przynajmniej na razie – nie będzie.

Musieliśmy szybko nauczyć się grania w nowych warunkach. To na pewno jest inna piłka nożna. Mam nadzieję, że kibice niedługo będą mogli wejść na trybuny, bo granie bez nich to nie to samo – mówił Lewandowski.

A jak z perspektywy czasu ocenia czas kwarantanny?

Bardzo doceniłem ten czas, bo mogłem go spędzić głównie z rodziną. Z drugiej strony brakowało mi rytmu meczowego i treningu stricte na boisku piłkarskim, ale doceniłem to czego nie mogłem wcześniej dostać – mówił „Lewy” w TVN24.

Fot. Instagram/_rl9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here