Mateusz Klich jest ulubieńcem kibiców Leeds United FC. Swoją postawą na boisku zaskarbił sobie sympatię trybun, ale i w trakcie wymuszonej przerwy od futbolu, spowodowanej epidemią koronawirusa, nie przestaje zachwycać sympatyków swojego klubu. Jak to zrobi?

Mimo, że fani Leeds nie widzieli Klicha na murawie od kilku tygodni, to i tak cały czas są zachwyceni pomocnikiem. W trakcie sezonu Polak cieszy kibicowski oko stylem na boisku, a w trakcie przerwy gustem na Instagramie. Mateusz opublikował zdjęcie w koszulce swojego klubu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że strój był retro, z sezonu 2002/03. Fani byli zachwyceni. Posypało się sporo pozytywnych komentarzy. „Człowiek ma gust” – pisali.

Leeds pod wodzą Macelo Bielsy po 37 kolejkach jest liderem Championship i wiele wskazuje na to, że wywalczy w tym sezonie awans do Premier League. Klich jest wiodącą postacią swojego klubu, do tej pory zagrał w każdym z ligowych meczów. Strzelił w tym czasie cztery gole i zaliczył tyle samo asyst.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here