Neapolitański dziennik „Il Mattino” podaje, że Arkadiusz Milik dogadał się już z Juventusem FC, ale jego obecny klub SSC Napoli liczy, że reszta zainteresowanych włączy się do transferowej licytacji.

Arkadiusz Milik dogadał się z Juventusem. W ciągu kilku ostatnich dni agent Milika negocjował umowę, na mocy której Polak zarobi niecałe cztery i pół mln euro, a kontrakt będzie ważny do 2025 roku. Do dogrania pozostały jeszcze szczegóły, ale sam piłkarz czuje, że jest blisko ekipy Maurizio Sarriego. Teraz dogadać muszą się oba kluby. Porozumienie prezesów De Laurentiisa i Agnellego to trudniejszy krok” – podaje neapolitański dziennik.

Duże zainteresowanie Polakiem od kilku miesięcy przejawiają też Atletico Madryt i Tottenham Hotspur. Co ciekawe – według medialnych spekulacji – Hiszpanie byliby w stanie zaoferować Milikowi 5 mln euro w kontrakcie. Mimo to napastnik zdecydował, że woli mniejsze pieniądze i grę w „Juve”.

Turyńczycy cały czas negocjują z prezesem Napoli Aurelio De Laurentisem. Ten chce za swojego zawodnika minimum 45 mln euro, a „Stara Dama” oferuje mniej, ale włącza przy tym kolejnych zawodników jako kartę przetargową. Teraz próbują wysłać do Neapolu Federico Bernardeschiego. Napoli woli pieniądze i czeka aż do gry wejdą madrytczycy wraz z londyńczykami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here