Giovanni Stroppa został zwolniony z FC Crotone. Nowym szkoleniowcem klubu, w którym występuje Arkadiusz Reca, został Serse Cosmi.

Crotone zajmuje ostatnie miejsce w Serie A. Po 24 kolejkach zgromadziło tylko 12 punktów. Czarę goryczy przelała weekendowa porażka z bezpośrednim konkurentem w walce o utrzymanie, Cagliari (0:2). Aktualnie klub Recy do „bezpiecznego” miejsca, które zajmuje Torino (Karol Linetty) traci osiem punktów.

Nowy szkoleniowiec Cosmi pojawił się w klubie w poniedziałek około południa. Szybko doszedł do porozumienia i podpisał kontrakt do końca bieżącego sezonu. We wtorek poprowadzi pierwszy trening, a w środę czeka go już debiut w nowym klubie – Crotone podejmie na wyjeździe Atalantę.

W poprzednim sezonie Cosmi przez kilka miesięcy prowadził Perguię, która ostatecznie spadła z Serie B do Serie C. Wcześniej pracował m.in. w Venezii, Ascoli, Trapani czy Pescarze.

Reca jest wypożyczony do Crotone z Atalanty. W bieżącym sezonie rozegrał 21 spotkań, w których strzelił jednego gola i zanotował sześć asyst.

W minionej kolejce dopiero po raz drugi w tym sezonie usiadł na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się na ostatnie 26 minut, ale gry zespołu nie odmienił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here