Paweł Jaroszyński po powrocie do Genoi CFC z wypożyczenia w US Salernitanie, znowu zmieni lokalizację. Klub, który jest jego właścicielem ponownie chce go wypożyczyć, a najbliżej zatrudnienia Polaka jest Pescara Calcio występująca w Serie B.

Paweł Jaroszyński prawdopodobnie zagra w przyszłym sezonie właśnie w Pescarze. Kluby są już prawie dogadane, a wszechstronny obrońca powinien w najbliższym czasie trafić do zespołu „Delfinów”. Umowa byłaby oparta na wypożyczeniu z możliwością wykupu, który w przypadku awansu do Serie A automatycznie obligowałby nowy klub do sprowadzenia Polaka na stałe.

W poprzednim sezonie Jaroszyński regularnie występował w drugoligowej Salernitanie, w której zaliczył 32 występy. Wcześniej dwa lata reprezentował barwy Chievo Werona w Serie A i w tym czasie pojawił się 30 razy na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech.

Jaroszyński jest lewym obrońcą, ale może też występować w środku tej formacji. W poprzednim sezonie Giampiero Ventura wystawiał Polaka jako jednego z trzech defensorów. Jego atutem jest więc wszechstronność, ale też siła fizyczna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here