Tuż po spotkaniu z Włochami Krzysztof Piątek został przyłapany, jak śmieje się do rozpuku. Artur Wichniarek uważa, że za to zachowanie napastnik powinien wylecieć z kadry.

Polska przegrała z Włochami 0:2. Boli nie tyle przegrana, co katastrofalna postawa całego zespołu. Od patrzenia na grę biało-czerwonych krwawiły oczy. Polacy byli jedynie tłem dla grających w pół-rezerwowym składzie przeciwników, nie stworzyli choćby jednej dobrej akcji. Dość powiedzieć, że Wojciech Szczęsny zanotował więcej podań (39) niż czterech zawodników z pola razem wziętych (Szymański, Jóźwiak, Góralski i Grosicki – w sumie 38).

Po meczu biało-czerwonym nie było więc do śmiechu, choć… nie wszystkim. Kamery przyłapały, jak Piątek śmieje się od ucha do ucha. Takie obrazki zawsze źle są odbierane po porażce i nie inaczej było tym razem.

Zobacz także: Czy to był mecz Włochy – San Marino? Twitter bezlitosny dla biało-czerwonych. Wymowna cisza „Lewego”

Wichniarek o zachowaniu Piątka

Artur Wichniarek, były napastnik reprezentacji Polski i m.in. dwóch klubów Bundesligi, a obecnie ekspert Polsatu Sport, domaga się nawet, by dla przykładu usunąć Piątka z kadry.

Tak nie powinno być. Powinien pójść pod prysznic, pod zimny prysznic, lodu trochę na głowę i później ewentualnie można podejść do kolegi i się uśmiechnąć. Ale salwy śmiechu?! Po takim spotkaniu?! – komentował Wichniarek, akcentując, że wydarzenie miało miejsce tuż po końcowym gwizdku arbitra.

Taka sytuacja, gdy sędzia ledwo skończył mecz, inni udzielają wywiadów, a on się bawi w najlepsze i jest uśmiany od ucha do ucha. No… – nie dowierzał były reprezentant Polski.

Piątek nie zasłużył, by być w tej reprezentacji. Ta sytuacja pokazuje, że tak nie powinno być – powiedział zdecydowanie Wichniarek.

Sytuacja, wraz z komentarzami ekspertów w studio, do obejrzenia na stronie Polsatu Sport w TYM miejscu.

Krzysztof Piątek śmiał się po meczu z Włochami.
Krzysztof Piątek śmiał się tuż po meczu z Włochami. (Fot. Polsat Sport/screen)

2 KOMENTARZE

  1. sorry goście ale od lat jako experty wciskacie jaką to reprezentację mamy, no to gościu nie bez powodu zagrał ostatnią scenę z Dołegi-Mostowicza, pamiętacie ” z was sie śmieje, z was… sapristi, cisza, elita, uuuuaaaaahahahahahhhahahaa”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here