Tuż po spotkaniu z Włochami Krzysztof Piątek został przyłapany, jak śmieje się do rozpuku. Artur Wichniarek uważa, że za to zachowanie napastnik powinien wylecieć z kadry.

Polska przegrała z Włochami 0:2. Boli nie tyle przegrana, co katastrofalna postawa całego zespołu. Od patrzenia na grę biało-czerwonych krwawiły oczy. Polacy byli jedynie tłem dla grających w pół-rezerwowym składzie przeciwników, nie stworzyli choćby jednej dobrej akcji. Dość powiedzieć, że Wojciech Szczęsny zanotował więcej podań (39) niż czterech zawodników z pola razem wziętych (Szymański, Jóźwiak, Góralski i Grosicki – w sumie 38).

Po meczu biało-czerwonym nie było więc do śmiechu, choć… nie wszystkim. Kamery przyłapały, jak Piątek śmieje się od ucha do ucha. Takie obrazki zawsze źle są odbierane po porażce i nie inaczej było tym razem.

Zobacz także: Czy to był mecz Włochy – San Marino? Twitter bezlitosny dla biało-czerwonych. Wymowna cisza „Lewego”

Wichniarek o zachowaniu Piątka

Artur Wichniarek, były napastnik reprezentacji Polski i m.in. dwóch klubów Bundesligi, a obecnie ekspert Polsatu Sport, domaga się nawet, by dla przykładu usunąć Piątka z kadry.

Tak nie powinno być. Powinien pójść pod prysznic, pod zimny prysznic, lodu trochę na głowę i później ewentualnie można podejść do kolegi i się uśmiechnąć. Ale salwy śmiechu?! Po takim spotkaniu?! – komentował Wichniarek, akcentując, że wydarzenie miało miejsce tuż po końcowym gwizdku arbitra.

Taka sytuacja, gdy sędzia ledwo skończył mecz, inni udzielają wywiadów, a on się bawi w najlepsze i jest uśmiany od ucha do ucha. No… – nie dowierzał były reprezentant Polski.

Piątek nie zasłużył, by być w tej reprezentacji. Ta sytuacja pokazuje, że tak nie powinno być – powiedział zdecydowanie Wichniarek.

Sytuacja, wraz z komentarzami ekspertów w studio, do obejrzenia na stronie Polsatu Sport w TYM miejscu.

Krzysztof Piątek śmiał się po meczu z Włochami.
Krzysztof Piątek śmiał się tuż po meczu z Włochami. (Fot. Polsat Sport/screen)

4 KOMENTARZE

  1. sorry goście ale od lat jako experty wciskacie jaką to reprezentację mamy, no to gościu nie bez powodu zagrał ostatnią scenę z Dołegi-Mostowicza, pamiętacie ” z was sie śmieje, z was… sapristi, cisza, elita, uuuuaaaaahahahahahhhahahaa”

  2. A co miał zrobić ? Strzelić samobója bo nasze orły grały jakby miały okres? Banda klaunów poza kilkoma wyjątkami. Cała ta reprezentacja,cała ta klika pierdolona ,całe to grono pasożytów nie jest warta splunięcia.

  3. Może Mu włoski kolega opowiedział kawał o tym jak wygrać z „San Marino” , tym bardziej w kolejnym meczu powinien zagrać. Jaka kadra tacy piłkarze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here