Mariusz Stępiński zdobył pierwszą bramkę w barwach Lecce. Gol ten jednak dał niewiele, bo jego zespół przegrał z 1:3 Torino w 3. rundzie Pucharu Włoch.

Polski napastnik dał prowadzenie zespołowi w 22. minucie spotkania. Wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie i głową pokonał bramkarza rywali.

Torino chwilę później wyrównało, a dwa kolejne gole strzeliło w dogrywce i cieszyło się z awansu w 4. rundy Pucharu Włoch. Karol Linetty grał do 68. minuty spotkania. Stępiński opuścił boisko w przerwie.

W barwach Salernitany zagrali Tomasz Kupisz (całe spotkanie) oraz Patryk Dziczek (do 65. minuty). Ich drużyna przegrała z Sampdorią Genua 0:1. Bartosz Bereszyński był rezerwowym.

Z ławki rezerwowych mecz Cagliari oglądał Sebastian Walukiewicz. Jego zespół pokonał Cremonese 1:0.

Rezerwowymi byli także Łukasz Skorupski (Bologna) i Thiago Cionek (Reggina). Lepsza okazała się drużyna z Serie A (2:0).

Torino – Lecce 3:1 – skrót spotkania (gol Stępińskiego)