Robert Lewandowski pozwał Cezarego Kucharskiego. Między oboma panami rozgorzał poważny konflikt, po tym jak agent zarzucił, że kapitan reprezentacji Polski nieprawidłowo rozlicza się z podatków. Kilka tygodni temu „Der Spiegel” podał, że były menadżer piłkarza doniósł na niego do niemieckiej skarbówki, do tego domagał się 39 mln zł. odszkodowania.

Robert Lewandowski i Cezary Kucharski spotkają się w sądzie. Agent twierdzi, że piłkarz i jego żona źle rozliczali firmowe pieniądze. Agent miał podobno wpaść nawet na pomysł szantażowania swojego byłego klienta. „Kucharski miał żądać od Lewandowskiego wielkich pieniędzy za milczenie, posiadając ponoć materiały dowodzące oszustw” – podaje „Super Express”.

„Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie” – zapewniała zaraz po wybuchu afery rzecznik prasowa Lewandowskiego, Monika Bondarowicz.

Tomaszewski chce, żeby Szczęsny zakończył reprezentacyjną karierę

Współpracownicy „Lewego” tłumaczyli też, że „pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków”. I w tym punkcie dziennikarze „SE” poszli za ciosem. Co ustalili? „Według naszych informacji totalna wojna między Cezarym Kucharskim, a Robertem Lewandowskim trwa o ponad roku

Zbigniew Boniek o lockdownie w polskiej piłce

Na początku października snajper Bayernu poszedł krok dalej, żarty się skończyły. Rozpoczęła się kontrofensywa Lewandowskiego. Piłkarz ma już dosyć oskarżeń rzucanych przez byłego agenta i zamierza walczyć o swoje dobre imię.

„Informujemy, że w związku z nasilającymi się w ostatnich tygodniach publicznymi atakami Pana Cezarego Kucharskiego wymierzonymi w Roberta Lewandowskiego oraz jego Rodzinę, podjęte zostały zdecydowane kroki prawne. Robert Lewandowski wyznaczył prof. Tomasza Siemiątkowskiego jako swojego adwokata, który będzie reprezentował go i jako jedyny udzielał informacji medialnych w tym zakresie. Uprzejmie prosimy o umożliwienie Robertowi Lewandowskiemu skoncentrować się na przygotowaniach do nadchodzących meczów Reprezentacji Polski” – brzmi komunikat rzecznika prasowego sportowca z początku października.

Zbigniew Boniek jakiego nie znacie! Nieznane zdjęcie ujrzało światło dzienne

Jak postanowił tak zrobił. Jak oficjalnie podały zagraniczne media, Robert Lewandowski złożył już pozew przeciwko Cezaremu Kucharskiemu. Wydawało się, że obaj panowie sporo sobie zawdzięczają, ale jak nie po raz pierwszy życie pokazało – pieniądze potrafią mocno namieszać w głowie. Teraz o tym kto miał rację rozstrzygnie wymiar sprawiedliwości.

Zobacz także: Robert Lewandowski mocno krytykowany za apel o maseczkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here