Ponad dwa tygodnie temu rozpoczęła się wojna między Robertem Lewandowskim a jego byłym agentem Cezarym Kucharskim. Wtedy to niemiecki dziennik „Der Spiegel” opublikował oskarżenia wymierzone w piłkarza. Jego były manager twierdzi, że piłkarz jest mu winien 39 mln złotych! Teraz Kucharski domaga się gigantycznego odszkodowania w wysokości 9 mln euro. Sprawa trafiła do sądu. Na początku „Lewy” lakonicznie zaprzeczał, a po wielu dniach snajper w końcu zareagował zdecydowanie!

Afera wybuchła w drugiej połowie września. Wtedy niemiecki dziennik podał, że Kucharski doniósł na Lewandowskiego do urzędu skarbowego za naszą zachodnią granicą. Powodem miały być przelewy z niemieckich kont piłkarza, o których nie wiedziała skarbówka zza Odry. Tamtejsi dziennikarze zwracali też uwagę na pożyczkę udzieloną Annie Lewandowskiej przez RL Managment. Ta kwota zniknęła z bilansów firmy „Lewego” i nie wiadomo, gdzie teraz jest. Z RL Managment przechodziły też przelewy na prywatne konto piłkarza.

„Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie” – zapewniała wtedy rzecznik prasowa Lewandowskiego Monika Bondarowicz.

Zobacz też: Lewandowski już nie musi trenować!

Teraz snajper Bayernu oraz reprezentacji poszedł dalej i wygląda na to, że żarty się skończyły. Rozpoczęła się kontrofensywa Lewandowskiego, a na celowniku jest nikt inny jak Kucharski. Piłkarz ma już dosyć oskarżeń rzucanych przez byłego agenta i zamierza walczyć o swoje dobre imię.

„Informujemy, że w związku z nasilającymi się w ostatnich tygodniach publicznymi atakami Pana Cezarego Kucharskiego wymierzonymi w Roberta Lewandowskiego oraz jego Rodzinę, podjęte zostały zdecydowane kroki prawne. Robert Lewandowski wyznaczył prof. Tomasza Siemiątkowskiego jako swojego adwokata, który będzie reprezentował go i jako jedyny udzielał informacji medialnych w tym zakresie. Uprzejmie prosimy o umożliwienie Robertowi Lewandowskiemu skoncentrować się na przygotowaniach do nadchodzących meczów Reprezentacji Polski” – brzmi aktualny komunikat rzecznika prasowego sportowca.

Zobacz też: czym przybyli do Polski Lewandowscy

Źródło: „Super Express”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here