W sobotę popołudniu odbyła się konferencja prasowa reprezentacji przed meczem z Andorą. Na pytania dziennikarzy odpowiadali Grzegorz Krychowiak i Paulo Sousa. Selekcjoner zdradził co z występem Roberta Lewandowskiego w niedzielnym starciu.

Jedno z pytań skierowanych do Sousy dotyczyło właśnie występu Lewandowskiego z Andorą od pierwszej minuty. Na wstępie trener wyjaśnił jakie ma zasady związane z komunikacją z dziennikarzami. „Jestem trenerem, który zwykle najpierw woli zdradzić swoje decyzje piłkarzom, a dopiero potem wszystkim innym, ale jedynie w drodze wyjątku mogę powiedzieć: tak, Robert Lewandowski zagra od początku” – powiedział Portugalczyk na konferencji prasowej.

Sousa podczas spotkania z przedstawicielami mediów wyjawił też, że będą zmiany w pierwszym składzie. Jest bardzo prawdopodobne, że w trakcie spotkania zobaczymy debiutantów. W bramce od pierwszej minuty wyjdzie, krytykowany po meczu z Węgrami Wojciech Szczęsny.

Polacy zagrają z Andorą w niedzielę wieczorem w Warszawie na stadionie Legii. Trzy dni później czeka ich bardzo trudne starcie z Anglią w Londynie na Wembley. W czwartek po meczu pełnym zwrotów akcji biało-czerwoni zremisowali w Budapeszcie z Węgrami 3:3. Wszystkie te spotkania rozgrywane są w ramach eliminacji mistrzostw świata 2022.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here