Przebywający w Polsce selekcjoner Paulo Sousa wizytował ośrodek, w którym reprezentacja na przełomie maja i czerwca będzie przygotowywać się do piłkarskich mistrzostw Europy.

Portugalczyk wraz ze swoim sztabem od niedzieli przebywa w Polsce. Zamieszkali w jednym z warszawskich hoteli i planują obejrzeć kilka spotkań z wysokości trybun. Zaczęli od meczu Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań a Rakowem Częstochowa (0:2).

Zanim jednak wybrali się do Poznania, odwiedzili położoną nieopodal Opalenicę. To właśnie tam reprezentacja Polski będzie przygotowywać się do przełożonego EURO 2020.

Czytaj także: Wciąż nie wiadomo, gdzie odbędą się mistrzostwa Europy. Premier Anglii zabrał głos

„Selekcjoner był pod wrażeniem standardu naszego ośrodka” – stwierdził dyrektor obiektu w Opalenicy Jakub Wrobiński.

„Trener Sousa dostał mocną rekomendację naszego hotelu przede wszystkim od swojej federacji. Poza tym zna wiele osób, które tutaj gościły, a także wie, jakie drużyny nas odwiedzały. Przyznał, że nasz ośrodek jest już znany w całej Europie” – kontynuował Wrobiński w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

W Opalenicy podczas EURO 2012 mieszkała reprezentacja Portugalii.

Zgrupowanie kadry przed EURO rozpocznie się 24 maja i potrwa do 10 lub 11 czerwca. Znajdujący się tam hotel Remes będzie na wyłączność reprezentacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here