Restrykcje związane z epidemią koronawirusa to nowość dla wszystkich. Sytuacja jest dziwna, w wielu krajach Europy są zakazy czy zalecenie, żeby pozostawać w domach. Jednym to nie przeszkadza, są też jednak grupy zawodowe, którym siedzenie na kanapie sprawia sporo bólu. Do tego grona z pewnością zaliczają się ludzie związani ze sportem. Ostatnio na Instagramie pojawiła się wśród piłkarzy moda żonglowania rolką papieru toaletowego. Teraz swoje wyzwanie wymyślił prezes PZPN Zbigniew Boniek. Tutaj też chodzi o żonglerkę, ale tradycyjnie – piłką. „Zibi” nominował do dalszej gry jednego z kadrowiczów.

Zbigniew Boniek w korytarzu siedziby Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowił się trochę rozruszać i pobawić piłką. Prezes wymyślił system żonglerki, ale nie popularnym ostatnio papierem toaletowym, a zwykłą poczciwą futbolówką. Brzmi bardzo tradycyjnie. Ale o co dokładnie chodzi? Trzeba wykonać pięć serii. Każda obejmuje odbicie piłki jedną i drugą nogą określoną ilość razy.

„Oprócz pracy mały relax, spróbujcie prawa-lewa, 2 razy prawa-2 razy lewa i tak aż do 5-5!!! Dawaj @GrzegKrychowiak” – napisał na Twitterze.

Jak poszło samemu prezesowi? Zobaczcie sami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here