Arkadiusz Milik cały czas znajduje się w kręgu zainteresowań Juventusu FC. Turyńczycy potrzebują napastnika z dobrymi warunkami fizycznymi jeszcze w tym oknie transferowym. Polak ma jednak kłopoty z wyrwaniem się z Neapolu. „Tuttosport” donosi, że „Stara Dama” awaryjnie ma przygotowany inny transfer. W razie niepowodzenia ze ściągnięciem napastnika SSC Napoli, „Juve” ma gotową alternatywę.

Turyński dziennik donosi, że Gianluca Scamacca, 21-letni napastnik wypożyczony do Genoi CFC, może trafić do Juventusu. Zgodnie z doniesieniami przedstawiciele klubu z Piemontu spotkali się w niedzielę z menadżerami US Sassuolo Calcio i ustalili szczegóły ewentualnego transferu. „Domknięcie umowy nie wydaje się jednak tak pilne, przynajmniej dla Juventusu, który bardzo uważnie rozważa sytuację” – czytamy. Co hamuje bianconerich przed złożeniem podpisów? Nadzieja. Nadzieja, która pozwala myśleć, że jeszcze w styczniu uda się wyrwać Milika z rąk prezesa Napoli Aurelio De Laurentisa.

„Wrażenie jest takie, że Fabio Paratici, Federico Cherubini i Pavel Nedved próbują zrozumieć, czy istnieje możliwość ściągnięcia Arkadiusza Milika” – twierdzą redaktorzy „Tuttosport” i dodają, że taka opcja jest jednak bardzo daleka od realizacji.

Powody, dla których Polak ma problem od kilku miesięcy z przeprowadzą do stolicy Piemontu są takie same. Po pierwsze De Laurentis chce ukarać Milika za to, że nie przedłużył kontraktu, a później pogardził ofertami AS Romy i ACF Fiorentiny, które zaproponowały latem satysfakcjonujące rozwiązania finansowe dla Napoli. Poza tym Juventus jest największym przeciwnikiem neapolitańczyków w calcio i oddanie im klasowego piłkarza za bezcen nie wchodzi w grę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here