Zbigniew Boniek poinformował w niedzielę za pośrednictwem Twittera, że wynik jego testu na koronawirusa okazał się pozytywny. Pod wpisem posypały się komentarze, te z życzeniami powrotu do zdrowia i te z zarzutami pod jego adresem. Jedni zarzucali mu, że nie stosował się do restrykcji, a inni, że blefuje i nie jest zakażony.

„Niestety, mnie też dopadł COVID-19. Czuje się dobrze, i mam nadzieje, ze szybko zobaczymy się na stadionach. Dbajcie o siebie, zdrowie jest jedno” – napisał w niedzielę na Twitterze prezes PZPN. Jednocześnie zapewnił, że czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów poza bólem głowy.

Pod wpisem Bońka pojawiło się mnóstwo złośliwych i nieprzyjemnych komentarzy. Poszło o nieodpowiednie – według niektórych – stosowanie się do restrykcji. Kibice zarzucali m.in.: „kolejny się nie stosował do obostrzeń!”, „trzeba było nie latać jak idiota po plaży biorąc całą ekipę, żeby zrobić sobie PR”, „było poprawnie nosić maseczkę, cała Polska to widziała!”, „tak się kończy niestosowanie się do zaleceń”, „maseczkę na brodzie się nosiło, dystansu na meczach się nie przestrzegało, to się COVID-19 ma” czy „było poprawnie nosić maseczkę, cała Polska to widziała!”.

PIĘKNA BRAMKA KUBY BŁASZCZYKOWSKIEGO [VIDEO]

Byli też tacy, którzy nie do końca wierzą w zakażenie się prezesa PZPN-u. „Ile ci zapłacili za powielanie tych kłamstw?” czy „od września nie słyszałem, żeby żadna znana osoba w Polsce chorowała na grypę, teraz wszyscy na Covid” – pisali.

ROBERT LEWANDOWSKI Z HAT-TRICKIEM [VIDEO]

To kolejna osoba w polskiej piłce zakażona koronawirusem. Niedawno Covid-19 przechorowali m.in. selekcjoner Jerzy Brzęczek, piłkarze Piotr Zieliński, Maciej Rybus czy Bartosz Bereszyński. Wszyscy oni przechodzili koronawirusa bezobjawowo, ale na czas wyników pozytywnych musieli poddać się izolacji. Podobnie będzie w przypadku Bońka. Standardowo izolacja w Polsce trwa 10 dni.

SEBASTIAN SZYMAŃSKI Z GOLEM W LIDZE ROSYJSKIEJ [VIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here