Prezes PZPN Zbigniew Boniek skończył w środę 65 lat! Od samego rana odbiera życzenia, których mnóstwo pojawiło się w mediach społecznościowych.

Telefon „Zibiego” w środę działa na pełnych obrotach. Prezes z pewnością seryjnie odbiera urodzinowe życzenia. W sieci rano pojawiły się też wpisy kilku dziennikarzy sportowych, a pod nimi oczywiście również „100 lat” od internautów.

„Mnóstwo meczów i programów zrobionych razem. Zawsze dużo faktów, kontrowersji i uśmiechu. Nie zawsze się zgadzamy i pewnie właśnie dlatego, wciąż lubimy ze sobą szczerze rozmawiać. Mam przywilej bycia jego kumplem. Jeden z idoli mojego dzieciństwa obchodzi dziś 65 urodziny. Zdrowia Zibi! Nie zmieniaj się, żyj dalej z taką pasją do piłki i ludzi!” – napisał na Instagramie Mateusz Borek.

Wywiady z prezesem z życzeniami zamieścili Robert Błoński z „Przeglądu Sortowego” i Radosław Przybysz z TVP Sport.

Boniek przyszedł na świat 3. marca 1956 roku w Bydgoszczy. Grał w Zawiszy Bydgoszcz, Widzewie Łódź, Juventusie FC i AS Romie. Był też wybitnym reprezentantem Polski. Później swoich sił próbował jako trener w kilku włoskich klubach m.in. US Lecce i FC Bari. Zaliczył też epizod w roli selekcjonera biało-czerwonych. Obecnie jest prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here