Za Zbigniewem Bońkiem bardzo intensywny okres. W poniedziałek nieoczekiwanie zwolnił z posady Jerzego Brzęczka, a w czwartek zaprezentował jego następcę Paulo Sousę. W sobotę już wygodnie rozsiadł się w fotelu i wrócił do swojej aktywności na Twitterze. W jednym wpisów odniósł się do losów, jakie jego zdaniem czekają zwyrodnialca, który zabił psa, jeżdżąc po nim samochodem.

Boniek po intensywnym okresie wraca już do swojego starego trybu funkcjonowania, a widać to po jego aktywności na Twitterze. Prezes PZPN znów wrócił do wrzucania na tę platformę swoich przemyśleń, które nie zawsze związane są z piłką nożną, ani samym sportem.

W sobotę „Zibi” dał dowód, że jest wrażliwy na cierpienie zwierząt. Odniósł się do wpisu Twitterowicza, który przypomniał oburzającą sprawę zwyrodnialca, który w okrutny sposób pozbawił życia bezbronnego psa. „Pamiętacie tego ludzkiego śmiecia który zabił psa , jeżdżąc po nim autem? Sąd skazał go na 2 lata BEZWZGLĘDNEGO więzienia. Frajer się odwołał i dostał 4 LATA” – napisał użytkownik Twittera.

Boniek udostępnił post i dodał, co będzie się działo z przestępcą za kratami. „I podobno już na niego tam czeka komitet powitalny” – napisał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here